Betty Mode

Jedna z prvních cest za našimi dodavateli vedla do Kyjova, do malé rodinné firmy Betty Mode. Na trhu působí od roku 2000 a zaměstnává 20 stálých zaměstnanců. Upřímně, vůbec jsme nečekali, že potkáme tak energickou a do práce zanícenou ženu. Paní Jarka, dcera zakladatelů, která pokračuje v rodinné tradici, nás zasvětila do tajů jejich výroby dětského textilu. Všechny použité materiály mají certifikát o zdravotní nezávadnosti a pocházejí z ČR nebo EU.

,,Šijeme oblečení na každý den. Děti je tedy můžou nosit dennodenně - do školky, do parku, na hřiště, do přírody. Naše tepláky, mikiny a trička to vydrží. A až z nich váš poklad vyroste, klidně je oblečte mladšímu sourozenci nebo předejte dál."

,,Máme vlastní děti, taky je musíme oblékat. Při navrhování a šití tedy myslíme především na ně. Stejnou péči nabízíme i vašim dětem. Záleží nám na kvalitě materiálů, střihů a šití. Chceme odlišit sebe i vás od ostatních - všechny výrobky proto šijeme v malých sériích a několikrát za sezónu nabídku měníme."